Poznaj innowacyjne rozwiązanie jakim są wkładki StepForward i dlaczego warto je stosować. Sprawdź jak nasze wkładki mogą zmienić Twoje życie.

Jak je dopasować i wypróbować?

Innowacyjna idea wkładek


1. ZROZUMIEĆ I ZGODZIĆ SIĘ Z INNOWACYJNĄ IDEĄ STEP FORWARD.
Wysłuchać naszych informacji, przestudiować stronę internetową, zadawać pytania. Jest bardzo ważne, by zrozumieć różnicę między wkładkami Step Forward, a innymi dostępnymi na rynku, by zrozumieć dlaczego nasze wkładki są tak unikalne.

Ile kosztują nasze wkładki


POZNAĆ CENĘ I ZROZUMIEĆ DLACZEGO PARA WKŁADEK WŁAŚNIE TYLE KOSZTUJE.
Cena wkładek Step Forward wynosi  1200zł za parę. Dla porównania, za wykonane na zamówienie wkładki, zwykle trzeba zapłacić €200 do €800. W Polsce za wkładki na zamówienie trzeba zapłacić 300-500zł jednak nie otrzymujemy na nie gwarancji, pasują one tylko do jednej pary butów i powinno się je wymieniać najdalej co półtora roku. Wkładki produkowane masowo kosztują około €30 ale trzeba je wymieniać co 3 do 6 miesięcy. Trwałość wkładek Step Forward to 15 do 20 lat (gwarancja na 10 lat obejmuje wady materiałowe: złamanie, pęknięcie, rozerwanie). Nasza cena to tylko 3,30 zł. dziennie przez pierwszy rok, pozostały okres użytkowania wkładek jest bezpłatny.
295 Euro (cena wkładek Step Forward w Europie Zachodniej) to równowartość jedynie kilku wizyt u lekarza specjalisty lub terapeuty!

Bezpłatna konsultacja


BEZPŁATNA KONSULTACJA. W TYM GRAFICZNY ODCISK STÓP NA BAZIE KTÓREGO POWIEMY JAKIEGO RODZAJU WIDZIMY NIEDOSKONAŁÓŚCI ORAZ DOPASOWANIE ROZMIARU WKŁADEK I OCZYWIŚCIE ICH PRAKTYCZNE WYPRÓBOWANIE.

Ten proces trwa ok. 15 minut jest bezpłatny i bez zobowiązań. Jeśli ciągle nie jesteś zdecydowana/y, możesz zabrać graficzny odcisk swoich stóp, a decyzję o zakupie podjąć później. To znaczy, że jeśli kiedykolwiek zapragniesz kupić nasze wkładki, możesz to zrobić przez telefon ponieważ rozmiar Twoich wkładek zawsze jest zapisywany na kartce z wydrukiem stóp. Do momentu zakupu wkładek firma nie przechowuje żadnych informacji o klientach.

Rozmiar wkładek dopasowywany jest indywidualnie. W czasie tego procesu wykonujemy graficzny odcisk stóp, tłumaczymy w których miejscach wydruk nie jest prawidłowy i jaki to może mieć związek z dolegliwościami. Dobieramy właściwy rozmiar wkładek, zgodny z budową układu kostnego stóp, proponujemy krótki spacer w nowo dobranych wkładkach które od razu można nabyć. Po przejściu tego procesu będziesz mieć pełne wyobrażenie o wkładkach Step Forward.
Pamiętaj!  to wszystko jest bezpłatne i bez zobowiązań!

Zakup pary wkładek


ZAKUP PARY WKŁADEK STEP FORWARD.
Płatności za wkładki można dokonać gotówką lub kartą (Visa &Mastercard).Wkładki wysyłane pocztą mogą być obciążone kosztami wysyłki. Paczka zawierać będzie: dwie wkładki (lewą i prawą) pełną instrukcję oraz rachunek, który jest kartą gwarancyjną.

Przystosowanie stóp


POZWÓL SWOIM STOPOM PRZYSTOSOWAĆ SIĘ DO WKŁADEK
Jeśli każdego dnia chodził(a)byś boso po piachu, trawie, kamieniach czy żwirze, mięśnie Twoich stóp byłyby wystarczająco mocne by Cię nosić cały dzień. My chodzimy jednak po twardych nawierzchniach co powoduje niedorozwój mięśni naszych stóp. Potrzebują one kilka tygodni treningu by nabrać siły i wytrzymałości. Pierwszy raz zakładasz swoje nowe wkładki na 15 minut, następnie stopniowo wydłużasz czas ich noszenia. Przeciętnie okres przystosowania stóp do noszenia wkładek przez cały dzień trwa ok. 3 tygodnie. Osoby kupujące wkładki są zaopatrzone w szczegółową instrukcję.

Gdy już posiadasz nasze wkładki


PO ZAKUPIE, W RAZIE POTRZEBY, JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI.
Bardzo niewielki odsetek osób ma kłopot z przystosowaniem stóp do wkładek Step Forward. Jeśli jednak czujesz się niekomfortowo lub doświadczasz nieoczekiwanych zmian, nosząc nasze wkładki, bez wahania skontaktuj się z nami. Najczęściej problemy spotykają osoby które zbyt szybko zakładają wkładki na cały dzień! Mogą również wystąpić inne przyczyny z którymi zwykle, bez problemów, sobie radzimy. Jeśli się z nami nie skontaktujesz nie będziemy mogli Ci pomóc.

Ofiaruj swoim stopom wygodę i zdrowie


NOŚ WKŁADKI STEP FORWARD PRZEZ WIELE LAT OFIAROWUJĄC SWOIM STOPOM WYGODĘ I ZDROWIE.

Wkładki Step Forward pasują do znakomitej większości butów które posiadacie państwo w domu, z wyjątkiem butów zbyt ciasnych. Używaj rzepów lub dwustronnej taśmy do przymocowania wkładek w sandałach lub butach bez pięt. Twoje wkładki staną się tak wygodne, że będziesz chciał je nosić bez przerwy, nawet w domowych kapciach, ogrodowych kaloszach czy obuwiu sportowym. Wytrzymują do 25 a nawet więcej lat użytkowania. Dziesięcioletnia gwarancja producenta obejmuje wady materiałowe takie jak: złamanie, pęknięcie, rozerwanie. Nie obejmuje uszkodzeń powstałych z winy użytkowników.