Jak przebiega proces indywidualnego dopasowania wkładek Step Forward

Jak określić rozmiar wkładki do butów?Wkładki-korektory stóp Step Forward produkowane są w wielu rozmiarach. Dopasowujemy je pod względem długości i szerokości układu kostnego Twoich stóp. Rozmiar wkładek nie zawsze idzie w parze z rozmiarem butów które nosisz, a różnica sięgać może trzech numerów.

Preferowaną metodą dopasowania rozmiaru jest przyłożenie wkładek, badając położenie ich w stosunku do stóp i dobranie ich odpowiedniej długości i szerokości. Tak więc najlepszą drogą do poznania rozmiaru Twoich wkładek ortopedycznych Step Forward, jest osobiste spotkanie z naszym konsultantem.

Jak przebiega proces indywidualnego dopasowania wkładek Step Forward?Każdej stopie odpowiada tylko jeden rozmiar wkładek-korektorów stóp Step Forward. Wybór właściwego rozmiaru wkładek możliwy jest tylko w ich szerokiej gamie długości i szerokości. Przy doborze rozmiaru wkładek ortopedycznych Step Forward podstawą jest wybór idealnej kombinacji długości i szerokości wkładki pasującej do struktury kostnej Twoich stóp.

Podczas procesu dopasowywania rozmiaru wkładek, zrobimy graficzny odcisk (ślad) Twoich stóp, co pozwoli nam określić zależność między cechami tego śladu a możliwymi dolegliwościami. Nie będzie to jednak miało wpływu na rozmiar ale pozwoli Ci zrozumieć jak nasze wkładki pracując przy każdym Twoim kroku, pomogą Ci pozbyć się problemów związanych ze stopami. Niezależnie od tego czy kupisz nasze wkładki czy też nie, ślad swoich stóp wraz z informacją o rozmiarze możesz zachować, co pozwoli nam pominąć ten proces jeśli kiedykolwiek w przyszłości zdecydujesz się na ich zakup.

Większość mężczyzn mimo wąskich stóp potrzebuje szerokich wkładek. Kobiety natomiast mimo szerokich stóp używają wkładek wąskich. Są wyjątki od reguły jednak dzięki doświadczeniu naszego wyszkolonego personelu zawsze jesteśmy w stanie dobrać właściwy rozmiar.

Rozmiar obuwia ma tylko niewielki wpływ na rozmiar wkładek ponieważ otłuszczenie stóp oraz długość kości palców nie decydują o nim. Tylko długość struktury kostnej Twojej stopy, mierzonej od guza piętowego do główek kości śródstopia decyduje o rozmiarze wkładki.

W nowo dobranych wkładkach zaprosimy Cię na krótki spacer dzięki czemu poczujesz czy jest to właściwy produkt dla Ciebie, co ułatwi Ci podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.

Tylko niewielki odsetek (do 4%) ma trudności z przyzwyczajeniem stóp do naszych wkładek, lecz kontaktując się z nami pomożemy Ci ten problem rozwiązać. W przypadku konieczności zmiany rozmiaru wkładki możliwe to będzie bez dodatkowych kosztów tylko w okresie pierwszych trzech miesięcy od daty zakupu.

Dodatkowe usługi są wolne od opłat tylko w wypadku zakupu u autoryzowanego przedstawiciela Step Forward Polska.

Jeśli zamieszkujesz w miejscu gdzie nie ma jeszcze naszego przedstawicielstwa możemy Ci wysłać zestaw do samodzielnego wykonania graficznego odcisku stóp, celem dobrania rozmiaru wkładek. Zadzwoń i poznaj szczegóły.

Proces dobrania właściwego rozmiaru wkładek ortopedycznych Step Forward jest więc prosty i szybki. Tylko od Ciebie zależeć będzie jak wejdziesz w ich posiadanie.


Dowiedz się gdzie kupić wkładki Step Forward