Aktualnie sprzedawane są w wielu krajach świata za pośrednictwem lekarzy i terapeutów, lub Krajowych Dystrybutorów i ich pracowników. Jeśli już posiadasz parę naszych wkładek ortopedycznych, ta strona pomoże Ci w osiągnięciu maksimum korzyści i wygody. 

Jeśli jeszcze ich nie nosisz, powiemy Ci więcej na ich temat, odpowiemy na Twoje pytania i wytłumaczymy jak łatwo wejść w ich posiadanie. Jeśli jednak nie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, zadzwoń lub napisz email.

 • Działanie Stepforward

  Zobacz jak działają wkładki do butów stepforward i jakie korzyści przynosi ich stosowanie. Dostępne w naszym asortymencie produkty posiadają wiele właściwości, dzięki czemu będą odpowiednie w leczeniu różnego rodzaju schorzeń. Działanie wkładek korzystnie wpływa na poprawę krążenia, a także nadają stopom właściwy kształt. W związku z tym dobrze sprawdzą się jeśli chcemy skorygować płaskostopie, a także umożliwią stopniowe zmniejszanie dolegliwości wywoływanych w wyniku bólu kolan, stóp, bioder oraz kręgosłupa. Oferowane przez nas produkty są również bardzo uniwersalne, ponieważ pasują do 90% obuwia i co więcej można przekładać je do różnych modeli, dlatego jedna para w zupełności wystarczy.

 • Gdzie kupić

  Dowiedz się jak łatwo zamówić wkładki do butów Step Forward.

 • Jak dobrać wkładki do butów

  Jak przebiega proces indywidualnego dopasowania wkładek Step Forward

 • Krok po kroku

  Poznaj innowacyjne rozwiązanie jakim są wkładki StepForward i dlaczego warto je stosować. Sprawdź jak nasze wkładki mogą zmienić Twoje życie.

 • Porównanie z innymi wkładkami

  Porównanie wkładek StepForward z innymi wkładkami dostępnymi na rynku. Jeśli rozważasz zakup elastycznych korektorów stóp, to doskonale się składa. Poniżej znajdziesz porównanie, a także charakterystykę cech jakie posiadają wkładki wykonywane na zamówienie, a jakie produkty Step Forward. Nasze produkty przede wszystkim nie chłoną zapachów, nie uczulają, a także poprawiają krążenie. Co więcej klienci wybierający Step Forward kupują produkty wielofunkcyjne i dopasowujące się do różnego rodzaju obuwia. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam na stworzenie wysokiej jakości produktów.

 • Pytania i odpowiedzi

  Wkładki ortopedyczne w pytaniach i odpowiedziach. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.