Jedyne wkładki, na które uzyskasz aż 10 lat gwarancji na wady materiałowe oraz wykonania.

Gwarancja producenta
Wkładki ortopedyczne Step Forward są objęte gwarancją na wypadek wystąpienia wad materiałowych lub wykonania. Jeśli się złamią, pękną lub rozerwą w wyniku normalnego użytkowania w ciągu 10 lat od daty zakupu, należy się skontaktować z naszym biurem celem uzyskania nowej pary, po przeprowadzeniu oceny zdarzenia.

Gwarancja nie obejmuje przyczyn wyszczególnionych w punkcie "o zabezpieczeniu przed uszkodzeniem". Trwałość naszych wkładek to zwykle 10 - 20 lat, a w niektórych przypadkach nawet 25 lat. Jeśli jedna z Twoich wkładek zostanie zagubiona lub lub ulegnie uszkodzeniu wymienimy Ci ją za połowę ceny pary. Przy wszelkich roszczeniach gwarancyjnych należy przedstawić oryginalny rachunek. 

Gwarancja satysfakcji
Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące tej gwarancji oraz zasady otrzymania zwrotu pieniędzy.

Wszystkie poniższe punkty powinny być spełnione:

  • Wkładki muszą być noszone maksymalnie przez dwa tygodnie lub krócej, zgodnie z otrzymaną instrukcją.
  • Jeśli masz trudności z przystosowaniem stóp do wkładek lub z innego powodu nie możesz ich nosić, zadzwoń do nas by otrzymać pomoc. Musimy mieć zarejestrowane trzy takie kontakty.
  • Zmiana zdania odnośnie chęci posiadania wkładek nie jest podstawą do zwrotu.
  • Jeśli przed upływem dwóch tygodni wiesz że nie możesz ich nosić, zadzwoń do nas i zasygnalizuj chęć zwrotu.
  • Zwrot możliwy jest wyłącznie z oryginalnym rachunkiem.
  • Otrzymanie pełnej kwoty będzie możliwe po oddaniu wkładek bez oznak użytkowania dlatego dwa tygodnie to maksymalny okres w czasie którego każdy użytkownik powinien wiedzieć czy może je nosić a wkładki będą wyglądały jak nowe.
  • Po upływie dwóch tygodni zwrot nie będzie możliwy.Pełna instrukcja tutaj